Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Poćkuny - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Sejny

Sejny(Poćkuny + 5 km)

526 000 zł2 632 m² 199,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka 2631 m w Kalonce narożna lokalizacja z potencjałem usługowym! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2631 m , położona w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sztabinki

Sztabinki(Poćkuny + 3 km)

530 000 zł6 550 m² 80,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z możliwością zabudowy budynkiem rekreacji indywidualnej o powierzchni 6 550 m , położona w gminie Sejny, województwo podlaskie, w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Strzelcowizna

Strzelcowizna(Poćkuny + 20 km)

408 770 zł9 970 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka nad Czarną Hańczą 9 970 m ciszy, natury i możliwości! Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 9 970 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Tobołowo

Tobołowo(Poćkuny + 24 km)

247 500 zł4 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***działka budowlana blisko jeziora*** Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację działki w malowniczej miejscowości Tobołowo, położonej w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł6 500 m² 250,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy głównej trasie Sejny, ul. Powstańców Sejneńskich Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6500 m , położona w Sejnach przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Tobołowo

Tobołowo(Poćkuny + 24 km)

105 000 zł1 050 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

'Działki w Tobołowie Twój Spokój w Sercu Natury!" Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację działek w malowniczej miejscowości Tobołowo, położonej w otulinie Wigierskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dalny Las

Dalny Las(Poćkuny + 25 km)

780 000 zł2 450 m² 318 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Dalny Las, gm. Płaska | nad jeziorem Serwy, z własnym pomostem Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ok. 2 450 m (16 m szerokości 160 m długości),.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sienkiewicza

Krasnopol(Poćkuny + 16 km)

299 000 zł1 283 m² 233,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W sercu krasnopola 1283 m | Centrum miejscowości | Gotowa pod budowę Działka o powierzchni 1283 m w ścisłym centrum Krasnopola - lokalizacja tej klasy to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sejny

Sejny(Poćkuny + 5 km)

212 170 zł3 031 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***doskonała lokalizacja***dobra inwestycja***możliwość rozwoju biznesu*** Mamy przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość na sprzedaż w postaci działki budowlanej, zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Żegary

Żegary(Poćkuny + 4 km)

270 000 zł4 241 m² 63,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** kraina jezior I lasów *** 6km do sejn *** To może być Twoje wymarzone miejsce na dom! Koniecznie sprawdź ta ofertę! Dobry Dom ma Państwu do zaproponowania nieruchomość znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Poćkuny

Poćkuny,podlaskie

210 000 zł3 020 m² 69,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z własną linią brzegową jeziora Samanis w Poćkunach. Wymiary działki 26m x 116m, kształt prostokąt, możliwość zabudowy. Przy działce prąd. tel. :kontakt do agenta :dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poćkuny

Poćkuny,podlaskie

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Poćkuny ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poćkuny

Poćkuny,podlaskie

90 000 zł3 031 m² 29,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Cena: 90.000 Do sprzedania 5 działek letniskowych w miejscowości Poćkuny gmina Sejny, o powierzchni od 3.031 m2 do 3.869 m2. Działeczki o szerokości 22 m, zlokalizowane na wschodnim brzegu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij